Nedávno jsme spustili realitní portál NoAgent, který je zaměřen na inzerci realit k prodeji či pronájmu na lucemburském trhu bez realitní kanceláře. Díky němu tak ušetří jak prodejci, tak nájemníci nemalé peníze na provizích realitkám.

NoAgent však není pouze o inzerci, ale o podpoře celého procesu prodeje nebo pronájmu. Vlastník nemovitosti tak může využít některou z mnoha služeb, které mu pomohou s přípravou atraktivního a dobře viditelného inzerátu, získáním potřebných dokumentů a certifikátů k nemovitosti a online vytvořením prodejní či nájemní smlouvy včetně detailů předávacího protokolu. Atraktivní jsou také možnosti vybírat si mezi poptávajícími nejvhodnějšího nájemníka nebo dlouhodobě spravovat své nemovitosti s ohledem na opakované pronájmy.

Lidé hledající vhodnou nemovitost k pronájmu či prodeji pak mohou jednoduše vyhledávat dle mnoha kriterií, ukládat si svá hledání jako poptávku či si nastavit emailové notifikace nově zveřejněných nabídek. NoAgent je tedy připraven pro různé typy uživatelů, jak aktivně hledající, tak pasivně čekající na oslovení zájemci.

Postavili jsme systém NoAgent na zelené louce od designu až po IT dodávku, na míru dle požadavků lucemburského klienta. „Trigama od začátku prokazovala naprosto profesionální přístup a získala si nás svou proaktivitou a flexibilitou, kdy pružně reagovala na všechny naše požadavky“, pochválil spolupráci s Trigamou Alain Wildanger, jednatel společnosti Parus S.A.

Náš zákazník však má se systémem NoAgent mnohem větší ambice. Navrhli jsme ho tak obecně, aby byl jednoduše použitelný i v jiných zemích než je Lucembursko. Bude stačit pouze úprava konfigurace systému NoAgent pro další trhy. Dokonce již teď uživatelé začínají vkládat do NoAgenta poptávky i nabídky mimo Lucembursko“, uvedl Václav Nidrle, managing director Trigamy zodpovědný za rozvoj systému NoAgent.