Připravili jsme novou instanci portálu rovAn link up na adrese www.futsalbrnolive.cz. Tento portál bude sdružovat futsalové kluby z Brna a okolí a jejich partnery. Čtenáři se tak dozví vše o životě brněnského futsalu na jednom místě. Přečtěte si krátký rozhovor o novém portálu FutsalBrnoLive s předsedou Brněnské asociace futsalu Zdeňkem Polákem (rozhovor jsme převzali z webu www.futsalbrno.cz).

V čem bude web FutsalBrnoLive jedinečný?

V tom, ze se na jedne stránce spojí kluby brněnského futsalu a jejich partneři. Nepůjde však o strohé výsledky statistiky jako jsme zvyklí u mnoha klubových webu, půjde o živé reportáže, rozhovory články ze života sportovců a jejich klubů. On-line systém od Rovan promostudia nabízí čtenářsky velmi příjemné prostředí. Na webu FutsalBrnoLive najdete zkratka celý život brněnského futsalu.

Co se mohou čtenáři na webu dozvědět?

Zážitky, dojmy sportovců či trenérů z utkání, rozhovory se zajímavými osobnostmi brněnského futsalu, poutavé reportáže, informace o jednotlivých klubech. Zájemci mají možnost přímo na stránkách svému klubu poslat e-mailem vzkaz anebo se zaregistrovat k odběru novinek. Chceme naše čtenáře bavit.

Kdo bude moci na nový web přispívat?

V tom je FutsalBrnoLive unikátní. Na web bude totiž moci přispívat úplně každý člen. Kluby si samy budou psát své příspěvky, zkušený editor je poté zkontroluje a vydá. Web se tak bude stále měnit  a rozvíjet. Naši příznivci budou dostávat pořád nové informace o svém oblíbeném klubu či o futsalu všeobecně.

Jaké novinky na webu chystáte?

Už teď je na webu kalendář akcí, kde mohou čtenáři sledovat, kdy a  kde se jaké soutěže konají. Chceme upozorňovat na každou akci, která se bude v rámci sdružených klubů pořádat, sportovní fanoušci nepřijdou tak o nejnovější informace. Dale nás lákají živé víkendové přenosy ze zápasů u nás na hřišti BAF, ale zatím je to hudba budoucnosti.

V současné chvíli, první den oficiálního spuštění, je přihlašeno už sedm klubů, jak uvádí Zděnek Polák. A připravují se vizitky nových klubů i partnerů a sponzorů. Nové stránky FutsalBrnoLive se těší oblibě u nových uživatelů i sportovních nadšenců ze strany veřejnosti. Kromě toho má B.A.F.  i svůj facebook a web kde najdete statistiky a výsledky zápasů. Cílem do budoucna je spojit všech 200 futsalových klubů z Brna a blízkého okolí a jejich sponzory, aby mohli na společném portálu prezentovat své hodnoty a aktivně mezi sebou komunikovat.