Jsme rádi, že k překonání rekordu přispěly také elektronické kytičky, které byly součástí námi vytvořených nových webových stránek a mobilních aplikací.

Letošní ročník Českého dne proti rakovině překoná podle všeho všech 20 předešlých ročníků této tradiční sbírky. Aktuální stav sbírkového účtu přesáhl hranici 18 milionů Kč, přičemž ještě nejsou připsány částky za zakoupené e-kytičky a zaslané dárcovské SMS. Zásluhu na tom má i náš tým.

„Elektronické kytičky vydělaly k 31. 9. více než 123 tisíc korun. Jsme velice rádi, že i naše e-kytičky, tedy koncept nákupu elektronických kytiček prostřednictvím webu či mobilních aplikací, přispěly k překonání dlouholetého rekordu této nejstarší sbírkové akce v ČR,“ řekl Zdeněk Binder, generální ředitel společnosti Trigama.

Elektronické kytičky jsme vymysleli v rámci větší dodávky v podobě nových webových stránek a mobilních aplikací pro Android a iOS, kterou jsme realizovali jako hlavní IT partner této sbírky formou sponzorského daru.

Webové stránky získaly nový, moderní a responzivní design. Aplikace Den proti rakovině umožňovala prodejcům sdílet svoji polohu a tak zefektivnit jejich rozmístění. Také poskytovala všechny informace o letošním ročníku sbírky a o Lize proti rakovině Praha.

„Součástí webu i aplikace byla také mapa prodejců. Díky ní neměli zájemci o koupi kytičky žádný problém najít nejbližšího prodejce a tím přispět na dobrou věc,“ vysvětlil Zdeněk.

To však nebylo všechno. V Trigamě jsme také redesignovali loga Ligy i Českého dne proti rakovině a dodali několik dalších grafických vylepšení. Vytvořili jsme nová pozadí do profilů sociálních sítí Ligy, wallpapery pro přispěvatele e-kytiček a také mapy prodaných kytiček podle krajů a okresů ČR.

„Vzhledem k jednoznačnému úspěchu letošního ročníku jsme rádi, že náš příspěvek na dobrou věc se zúročil a jsme připraveni podporovat tuto jedinečnou akci i v dalších letech,“ uzavřel Zdeněk.