V závěru roku jsme si odpočinuli i my v Trigamě a ti šťastnější z nás si kromě výborných zážitků odnesli i hodnotné a zajímavé ceny.

Setkali jsme se v úterý 13. prosince v italské restauraci Giardino. Večírek odstartovali generální ředitel Zdeněk Binder a provozní ředitel Václav Nidrle, kteří společně zhodnotili úspěchy Trigamy v tomto roce a seznámili nás s projekty pro rok 2017. Poté začala samotná zábava.

Kromě toho, že naše chuťové pohárky zažily výborný gastronomický zážitek, zabrat dostaly i naše další smysly. Nejprve jsme obdivovali Yayu, vicemistryni Evropy v pole dance (moderní disciplína v tanci na tyči), která nám spolu se svým partnerem Ondřejem předvedla ukázku párové akrobacie a breakdance.

„Následně jsme umožnili zúčastněným, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli toto umění a musím podotknout, že všichni vyzvaní se úkolu zhostili odvážně a se ctí, včetně pana generálního. O to více jsme pak s úžasem obdivovali vystoupení Yayu, která předváděla neuvěřitelné kreace až člověku zůstával rozum stát. Zvláštní obdiv zasloužil její naprosto pohodový výraz i při tak těžkých spinech, které nám předvedla,“ řekla s úsměvem Kateřina Kocmanová, Team Leasing Coordinator Trigamy, která večírek organizovala.

Naši kolegové David, Jan a Zbyněk měli více štěstí než my ostatní, protože vyhráli v tombole brýle pro virtuální realitu a finanční odměnu. Nezapomněli jsme ani na kolegyni Aničku, které jsme k narozeninám popřáli dortíkem a květinou.

„Po zbytek večera jsme měli k dispozici barmana, který si pro nás připravil show a míchal nápoje na přání. Upřímně věříme, že se večírek všem líbil, protože každý jeden z nás si zaslouží trochu toho odpočinku a zábavy za skvělou práci odváděnou během celého roku,“ uzavřela Kateřina.

Na video s krátkým sestřihem večírku se můžete podívat na našem YouTube kanálu.