Společnost Trigama International s.r.o. přichází s další novinkou. Tentokrát se netýká ničeho z oblasti IT služeb a produktů, ale změny vzhledu a vybavení našich kanceláří. Snažili jsme se, aby byly vkusné a útulné nejen pro naše zaměstnance, ale pro všechny klienty, kteří nás navštíví. 

Rekonstrukce vycházela z filozofie, s níž se Trigama na trhu prezentuje. „Jsme mladá, kreativní IT společnost, která se nebojí dělat věci neotřele a zároveň tak, aby co nejlépe sloužily svému účelu. I proto jsme nepovažovali za ideální zvát klienty do standardních prostor po předchozích nájemnících. A tudíž jsme sáhli k dosti převratné změně, jejíž výsledek všechny mile překvapil,“ konstatoval provozní ředitel Václav Nidrle.

Přestavba kanceláří byla vskutku rozsáhlá. Inspirace vycházela hlavně z industriálního stylu s ohledem na prostor, v němž se firma nachází. „Snažili jsme držet firemních barev, volit hlavně přírodní materiály a vyhnout se plastu, umělému lesku apod. Výsledek překonal naše očekávání, ovšem zdaleka není konečný. Hodláme neustále vylepšovat naše pracovní prostory – stejně jako portfolio našich služeb“ uvedl Václav.