Základní informace

ACEMA Credit Czech, a.s. v rámci optimalizace provozních a vývojových IT činností rozhodla spolupracovat se společností Trigama International s.r.o. v oblasti zefektivnění procesů řízení IT oddělení dle metodiky ITIL.

V rámci sedmiměsíčního projektu optimalizace IT činností společnost Trigama dočasně převzala řízení IT oddělení a provedla analýzu aktuálního stavu. Společně s managementem Acemy stanovila kompletní a komplexní IT strategii, zahájila optimalizační proces a připravila předání řízení IT oddělení pro nového vedoucího IT oddělení Acema.

Poskytované služby

Dále také stanovení IT strategie, definice cílů, organizační struktury IT a rozpočtu, včetně stanovení procesu strategie, provedení procesních změn
včetně aktualizace evidence HW a SW vybavení
včetně smluvních dodávek externích služeb
aplikačního portfolia, správy dat (zálohování), monitoringu aplikací, oprávnění v systému OBS
pro všechny používané aplikace Acemy, včetně release managementu klíčové aplikace OBS; analýza použití Google Apps versus MS SharePoint.

Zákaznická reference

Rád bych poděkoval pracovníkům společnosti Trigama za jejich spolupráci na projektu. Jejich aktivní řešení úkolů bylo vysoce profesionální a odborně odvedené. Spolupráci hodnotíme jako velice přínosnou.
René Zámečník, ACEMA czech credit s.r.o.