Základní informace

Projekt New Desktop Generation v rámci pravidelné obměny software v prostředí Komerční banky, a.s. vyřešil přechod na novou verzi operačního systému Windows a další technologické změny včetně všech dopadů, které si tyto změny vyžádaly ve stávajících aplikacích.

Zdeněk Binder (IT Project leader, Trigama International, s.r.o.) se podílel na řízení dodávek projektu, analýze aplikačních dopadů a uživatelské podpoře.

Poskytované služby

Přechod z Windows XP na všech uživatelských desktopech a noteboocích na Windows 7 x64 Enterprise (SP1). Přechod z Windows Server 2003 na všech terminálových serverech na Windows Server 2008 R2 (SP1) , včetně Migrace desktop prostředí telefonního centra Liberec a Zlín na terminálovou farmu .
Upgrade tiskového řešení ThinPrint (tiskové řešení IPS) a nástroje VirtuaControl (správa uživatelského prostředí na terminálu) a GuardControl (monitoring terminálových serverů) na aktuální verze kompatibilní s Windows Server 2008 R2.
Provedení otestování aplikací skupiny KB, provedení změn pro zajištění funkčnosti na novém OS. Aktualizace MS office na verzi 2007 (SP3), změna antivirusu a uživatelských politik, přechod na produkt SCCM 2012, implementace technologie AMT (Active Management Technology).

Zákaznická reference

Spolupráci s IT project leaderem společnosti Trigama International s.r.o. v oblasti řízení, koordinace činností, analýze aplikací a uživatelské podpoře projektu New Desktop Generation hodnotíme jako vysoce profesionální a přínosnou.
Zdeněk Třeček, Komerční banka, a.s.