Základní informace

Společnost CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o. dodává pro své zákazníky webovou aplikaci Autopark. Trigama International s.r.o. kompletně vyvinula mobilní aplikaci, která umožňuje klientům bezpečný přístup do webové aplikace Autopark.

Mobilní aplikace Autopark je vytvořena pro mobilní zařízení s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.

Poskytované služby

Aplikace uživatelům zpřístupňuje webovou aplikaci, kterou vyvinula a dodává společnost CCS.
Součástí aplikace je serverová komponenta pro rozesílání notifikací na koncová zařízení. Notifikace jsou rozděleny do tří kategorií (Alarm/Upozornění/Informace ) a uživatel mobilní aplikace si může vybrat, které úrovně notifikací bude odebírat. Jednotlivé notifikace generuje MS SQL databáze CCS a serverová notifikační komponenta vyvinutá společností Trigama je odesílá na příslušné notifikační servery.
Trigama také společnosti CCS poskytla konzultační služby v rámci vývoje webové aplikace Autopark, poskytla specialisty pro řešení technologických úprav při používání skriptovacího jazyka node.js a vyvinula pro aplikaci automatizované integrační testy.

Zákaznická reference

Pracovníci společnosti Trigama nám pomohli vyřešit náročný projekt, ve kterém jsme se seznámili s novými technologiemi a moderním přístupem tvorby mobilních a webových aplikací. Se společností Trigama budeme chtít nadále spolupracovat.
Aleš Baran, CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o.