Trigama

Trigama International s.r.o. je kreativní IT společnost, dodávající komplexní, inovativní IT služby a produkty. Působíme převážně na českém, lucemburském a norském trhu. Věnujeme se moderním trendům v oblasti IT, zejména ve vývoji webových a mobilních aplikací. Dále poskytujeme konzultační služby v provozu včetně pronájmu našich odborníků. Dodáváme také řešení v oblasti grafiky, webdesignu a v neposlední řadě se zabýváme vzděláváním, zejména v podobě e-learningu.

více informací

Grafika a design Trigama

Nabízíme služby v oblasti grafiky a designu. Klademe si za cíl vytvoření originálních a funkčních designů, atraktivních a graficky stylových tiskovin a reklamy. U stávajících i nových zákazníků klademe důraz na cílovou skupinu a funkčnost.

více informací ukázky prací

UX & UI design

Jednoduché a intuitivní ovládání aplikací, optimální ergonomie a snadná dostupnost funkcionalit jsou vždy součástí našich návrhů UX (uživatelského rozhraní). Uživatelé moderních aplikací a technologií dnes vyžadují moderní a líbivý design aplikací (UI), který připravuje tým našich špičkových grafiků a kreativních designerů.

více informací ukázky prací

Panda systém řízení mateřské školky

Panda je aplikace pro efektivní řízení činností mateřské školky a pro usnadnění komunikace mezi rodiči a školkou, zejména při řešení standardních, opakujících se činností.

více informací DEMO aplikace

Vývoj webových aplikací

Návrh a vývoj webových aplikací s důrazem na vizuální podobu, použitelnost a intuitivnost ovládání. Specializujeme se na aplikace, které můžete pohodlně používat na nejrůznějších zařízeních – pc, notebooky, tablety i smartfony.

UX / UI design

Jsou Vaše aplikace nebo webové stránky nepřehledné, uživatelé se v nich ztrácejí a nevědí si rady? Navrhneme Vám potřebné změny s ohledem na Vaše individuální možnosti jejich realizace.

Vývoj mobilních aplikací

Návrh a vývoj mobilních aplikací s důrazem na vizuální podobu, použitelnost a intuitivnost ovládání. Oslovujeme trh s vlastními nápady a zároveň vyvíjíme mobilní aplikace na zakázku. Platformy: Android, iOS, Windows Phone.

Grafika a design

Nabízíme Vám široké spektrum grafických služeb od vytvoření logotypu včetně grafického manuálu přes (re)design webových stránek a aplikací až po návrh a výrobu marketingových materiálů a reklamních předmětů.

Aplikace Panda

Panda je webová aplikace, kterou jsme vyvinuli pro zefektivnění řízení běžných činností mateřské školky a pro usnadnění komunikace mezi rodiči a školkou (zejména při řešení standardních a opakujících se činností).

Informační management

Chcete zlepšit kvalitu Vašich informací a nevíte, jak začít? Máte zájem se seznámit s celosvětově uznávaným systémem TIQM® pro řízení kvality informací? Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci.

Pronájem odborníků

Nemáte dostatek odborníků pro vývoj ve specifických technologiích? Nevíte si rady s výkoností nebo zabezpečením Vašeho systému? Nabídneme Vám služby našich prověřených expertů.

IT provoz a provozní služby

Potřebujete ve Vašem IT oddělení realizovat optimalizace z pohledu procesů, provozních nákladů, bezpečnostních rizik nebo výkonu jednotlivých systémů? Naši konzultanti Vám pomohou s nalezením vhodných řešení a realizací nápravných opatření.

Školení a vzdělávání

Nabízíme školení v oblasti IT v nejrůznějších podobách od prezenční přes kombinovanou po e-learning. Připravíme Vám individuální školení na klíč přesně dle Vašich přání a požadavků.

Reference