Nabízíme Vám školení v nejrůznějších podobách od prezenční přes kombinovanou po e-learning. Zaměřujeme se na oblasti, se kterými máme dlouhodobé praktické zkušenosti z širokého portfolia našich zákazníků. Jsme schopni připravit i individuální školení v uvedených oblastech na míru Vašim potřebám a požadavkům.

Máte o školení zájem? Kontaktujte nás!

Školení agility

Sada workshopů zaměřená na agilní projekty Vám pomůže změnit pohled na řízení a realizaci projektů!

  • máte příliš dlouhý time to market?
  • potřebujete se lépe orientovat v projektech?
  • chcete mít náskok před konkurencí?
  • nevíte k čemu jsou dobré agilní metodiky?
  • chcete plynule zavést agilní metodiky do Vaší organizace?
  • nevíte jak správně definovat požadavky v rámci projektu?
  • potřebujete se připravit na roli Product Ownera nebo Scrum Mastera?
více informací

Školení business analýzy

Školení je postavené tak, aby seznámilo business analytiky s technikami a nástroji, které pomohou zefektivnit a zrychlit jejich práci. Školení vychází z celosvětově uznávané metodiky BABOK, která je základním standardem business analýzy. Použití technik z metodiky je obohaceno o rozsáhlé zkušenosti našich expertů, které vycházejí především z letité praxe v rámci různých korporací a businessových domén. Veškerá teorie je průběžně procvičována na praktických příkladech.

Délka: 2 dny / 16 hodin
Počet účastníků: 5 – 15
Cena za účastníka: 10.000 Kč bez DPH

více informací

E-learning

Připravíme školení na klíč přesně podle Vašich potřeb s originálním a líbivým grafickým designem ve formě e-learningu či kombinovaného studia. Toto školení Vám můžeme nabídnout jako komplexní službu včetně zajištění jeho provozu z našeho datového centra a nebo můžeme potřebný e-learningový nástroj nasadit a rozběhat přímo na Vaší infrastruktuře. Pro realizaci školení používáme celosvětově rozšířený open-source nástroj LMS Moodle a jsme připraveni Vás s ním detailně seznámit – jak technicky, tak metodicky.

více informací