Management Trigamy nám shrnul úspěšný minulý rok a představil nám strategii pro rok 2017. Poté jsme plynule pokračovali v zábavě až do pozdního večera.

Ve čtvrtek 9. března jsme se v hojném počtu sešli v restauraci Harry’s v Praze, abychom společně zhodnotili výsledky našeho úsilí za loňský rok a zároveň se seznámili se strategií Trigamy pro rok letošní.

Součástí večera byl nejen chutný catering a neformální povídání s kolegy a přáteli, ale také koutek pro virtuální realitu.

„Každý měl možnost na chvíli vstoupit do virtuální reality. Mohli jsme se proměnit například v kouzelníka, v rytíře Jedi bránícího robota R2-D2, malovat si v prostoru či si dokonce zapitvat,“ popisuje s úsměvem Kateřina Kocmanová, hlavní organizátorka celé akce.

Cílem těchto našich setkání není jen práce a dobré jídlo. Jde nám hlavně o to, aby Trigama fungovala jako tým a lidé se poznali i mimo pracovní prostředí. Přátelský kolektiv je pro nás nesmírně důležitý, snažíme se v něm o propojení různých světů, od technického přes obchodní až k tomu kreativnímu. A kde jinde se mohou velmi rozdílné osobnosti z těchto světů sblížit lépe než u jednoho stolu a dobrého moku.

„Rádi bychom opakovali taková setkání několikrát do roka, abychom vazby našich spolupracovníků neustále prohlubovali,“ prozradila Kateřina, která se podělila o další dobrou zprávu: „Během večera se naše pomyslná rodina Trigamy rozšířila o dalšího člena. Našemu projektovému managerovi Milanovi se narodila dcera Mia. Tímto samozřejmě gratulujeme celé jeho rodině a přejeme hlavně hodně zdraví, sil a radosti!“