V dubnu 2016 jsme zahájili naše působení na lucemburském trhu, kdy jsme pro společnost Parus SA začali na klíč vyvíjet webovou aplikaci pro realitní trh s názvem NoAgent.

Jedná se o komplexní dodávku od business analýzy a sběru klientských požadavků, přes návrh korporátní identity, UX/UI design, dále samozřejmě kompletní vývoj, integrace na okolní systémy a testy až po provoz, podporu a další rozvoj. Před Vánoci jsme aplikaci NoAgent úspěšně předali klientovi, který ji po funkčních a performance testech akceptoval. NoAgent bude v průběhu ledna 2017 spuštěn v produkčním režimu. „Již brzy se tak všichni lidé žijící nebo pracující v Lucembursku mohou těšit na to, že i bez tučných provizí realitnímu agentovi si budou moct najít nové bydlení, prodat svoji nemovitost nebo ji dlouhodobě spravovat a pronajímat. Jednoduše online ze svého počítače, tabletu nebo mobilu.“, uvedl Václav Nidrle, managing director zodpovědný za dodávky na lucemburský trh.

Ještě před dokončením produkční verze NoAgenta jsme získali další velkou zakázku digitalizace na lucemburském trhu. Začali jsme spolupracovat se společností Genista, která řeší návrh a instalace rozvodů a koncových zařízení od elektřiny, vody, topení a vzduchotechniky přes IP a telefonické sítě po zabezpečovací systémy a chytré domy. Tato společnost vznikla sloučením dvou již zavedených společností, má přibližně 300 zaměstnanců a její ambicí je stát se jedničkou ve svém oboru na lucemburském trhu. S tím jí Trigama rozhodně pomůže. Pro Genistu právě připravujeme moderní webovou prezentaci, kterou budeme dlouhodobě rozvíjet až do podoby komplexního klientského portálu. „Cílem je úplná digitalizace společnosti. Jednak aby mohl zákazník Genisty řešit veškerou svou agendu online, tj. mohl si snadno najít a objednat služby včetně detailní konfigurace požadovaných technologií a zařízení, zaplatit zálohu, vybrat a zarezervovat vhodný termín realizace, doplatit vše dle finální realizace, stáhnout si ke všemu faktury, řešit opravy a servis atd. Zároveň chceme provést kompletní revizi procesů a pracovních postupů jednotlivých zaměstnanců Genisty a vytvořit vhodnou nástrojovou podporu pro to, aby fungovalo vše v digitální podobě nejen směrem k zákazníkovi, ale i uvnitř společnosti.“, doplnil Václav dlouhodobou vizi projektu Genista.

Máte chuť se na takových výzvách podílet? Pro tyto dlouhodobé projekty hledáme týmové hráče, kteří chtějí dělat věci moderně, kvalitně, agilně a se selským rozumem. Poptáváme následující pozice:

  • Project manager (ideálně se zkušeností z vývoje)
  • PHP/Nette vývojář
  • Frontend vývojář / kodér (HTML 5, CSS, Bootstrap, JavaScript)
  • PostgreSQL vývojář

Všem našim spolupracovníkům nabízíme férový a maximálně transparentní přístup, flexibilní podmínky s nadstandardním finančním ohodnocením a hlavně velmi vstřícné a tvůrčí pracovní prostředí.