Trigama se stala klíčovým partnerem projektu Xmarton. Hrála významnou roli při tvorbě univerzální platformy pro správu a řízení vozu prostřednictvím chytrého mobilu. Technický pokrok je zase o něco dále – a my jsme rádi, že jsme u toho mohli být!

Xmarton umí vaše auto propojit s chytrým telefonem. Díky řadě exkluzivních funkcí, které jsou dostupné i pro základní modely automobilů, má uživatel stálý dohled nad svým vozem. Přes telefon jej lze navíc i ovládat – snadno, rychle a bezpečně. Bližší informace najdete na webu Xmartonu.

Za realizací tohoto projektu stojí jako klíčový partner právě Trigama. Spolupráce s Xmartonem začala přibližně před rokem a nyní produkt Xmarton vstupuje na český a slovenský trh. Naše společnost přijala odpovědnost za design a softwarový vývoj. V rámci designu jsme vytvořili korporátní identitu, uživatelský a grafický design aplikací i vzhled marketingových materiálů. Náš tým vývojářů byl odpovědný především za tvorbu mobilních aplikací a backend databází.

„Nastavili jsme vývojové procesy, architekturu a správu vývoje projektu. Vytvořili jsme jedinečnou korporátní identitu, která integruje design společnosti Xmarton se svým produktem, včetně mobilních a webových aplikací,“ uvedl Zdeněk Binder, obchodní ředitel Trigamy. „Také jsme připravili koncepci několika produktových řad, které Xmarton v budoucnu plánuje vyvinout,“ připojil.

Odborníci Trigamy navrhli wireframe a prototyp mobilní aplikace a nového webu, také jsme připravili několik verzí designu uživatelského rozhraní. „V průběhu projektu jsme zorganizovali školení UX designu pro interní tým Xmartonu a zajistili jsme uživatelská testování, abychom ověřili dobrou použitelnost cílového řešení,“ nechal nahlédnout pod pokličku vzájemné spolupráce Zdeněk.