I u nás v Trigamě jsme podlehli kouzlu Vánoc. Kanceláře se nám rozvoněly jehličím, ozdoby se blýskají v odlesku vánočních světýlek a všichni se již nedočkavě těšíme na první várky cukroví od našich partnerek, maminek nebo babiček.

„Práce v Trigamě je pro nás hlavně zábavou. Děláme vše pro to, aby se u nás lidé cítili dobře a chodili do práce s radostí. I proto je pro nás důležité příjemné pracovní prostředí, do kterého neustále investujeme svůj čas i peníze a průběžně se ho snažíme vylepšovat. A k tomu zcela nepochybně patří i vánoční výzdoba.“ uvedl Václav Nidrle, provozní ředitel společnosti Trigama.

Ale abychom se u toho vylepšování i pobavili, vyhlásili jsme mezi našimi kreativci soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu. „Všichni zúčastnění nás mile překvapili nejen proto, že si ve svém nabitém programu našli chvilku pro trochu zábavy, ale také proto, že zapojili i členy svých rodin. Vznikly tak velice povedené ozdoby, z nichž jsme jen těžko mohli vybrat tu nejlepší. A tak jsme se nakonec rozhodli odměnit každou zúčastněnou rodinu.“ vysvětlil generální ředitel Trigamy Zdeněk Binder, který celou tuto akci vymyslel.