Navrhujeme a vyvíjíme mobilní a webové aplikace s důrazem na jejich použitelnost, intuitivní ovládání, atraktivní vzhled a moderní trendy. Specializujeme se na aplikace, které můžete jednotně používat na nejrůznějších typech zařízení.

Kromě zakázkového vývoje také vytváříme vlastní produkty a v případě potřeby našim klientům pronajímáme pracovníky na krátkodobé i dlouhodobé projekty.

Inovace v přístupu k tvorbě aplikací ke stažení (pdf)

Vývoj aplikací – datasheet služeb ke stažení (pdf)

Ukázky naší práce

Vývoj aplikací na zakázku

Aplikace, které vyvíjíme, se snažíme navrhnout tak, aby splňovaly potřeby klienta i potřeby koncových uživatelů. Při vývoji aplikací nezapomínáme na moderní trendy, které se v dnešním IT světě vyskytují.

UX & UI design

Základem dobré aplikace jsou správně navržené funkčnosti a také způsob, jakým jsou prezentované uživateli. Uživatelé kladou na aplikace různé požadavky, které odpovídají jejich zaměření, ale všichni ocení, když bude mít aplikace moderní a přehledný design.

Přenositelnost

Naše aplikace vytváříme tak, aby se daly používat na různých platformách. U webových aplikací upřednostňujeme responsivní design, který umožňuje aplikaci používat na různých zařízeních a různých rozlišeních. U mobilních aplikací se zaměřujeme na splnění standardů jednotlivých mobilních platforem.

Intuitivnost a zaměření na detail

Aplikace, které vyvíjíme od samého začátku, navrhujeme tak, aby se snadno používaly. Pojmy jako je „jednoduchost“, „intuitivnost“ jsou pro nás na prvním místě. Snažíme se vytvářet řešení, která budou uživatelé rádi používat.

Vývoj mobilních aplikací

V současné době vyvíjíme především mobilní aplikace středního rozsahu, které mají jednotky či desítky funkcionalit. Často k těmto aplikacím náleží ještě serverová část pro zpracování a dlouhodobé uchování dat. Zaměřujeme se na vývoj aplikací pro platformy Android a iOS, ale v případě potřeby vytvoříme i aplikaci pro platformu Windows Phone. Při vývoji mobilních aplikací se neomezujeme na jeden způsob dodávky, ale naopak hledáme pro každého klienta nejlepší řešení.

Vývoj nativních aplikací

Mobilní aplikace je vytvářena pro jednu konkrétní platformu.

Multiplatformní vývoj

Využíváme nástroj Xamarin, který umožní psát paralelně aplikaci pro různé typy platforem.

Hybridní aplikace

Tyto aplikace v sobě spojují výhody webového prostředí a nativních funkcionalit jednotlivých mobilních platforem.

Specifické činnosti

V řadě případů naši zákazníci vyžadují vyřešit jen konkrétní úkol, nejčastěji se jedná o tyto činnosti v oblasti vývoje.

Návrh či úprava UX/UI

Provedeme revizi stávajícího stavu, vytvoříme nový návrh uživatelského rozhraní a vytvoříme i použitelné prototypy.

Údržba stávajících aplikací

Pokud potřebujete opravit nedostatky aplikace nebo ji chcete rozšířit o nové funkcionality, nemáte na to pracovníky, ale máte zdrojové kódy, rádi Vám v této situaci pomůžeme.

Pronájem specialistů

Umíme dodat jednotlivce či týmy odborníků, kteří vyřeší zadané úkoly v oblastech analýzy, designu, architektury a vývoje, testování i nasazování aplikací.

Reference