Rosteme napříč Evropou, tentokrát jsme naše služby dodali do Lucemburska.

V rámci rozšiřování dodávek našich služeb na evropském trhu jsme připravili novou online prezentaci lucemburské společnosti Tapas Bar.

„Dodání webové prezentace pro stylový bar v španělském stylu bylo pro nás zpestřením – dodali jsme kompletní webovou prezentaci, včetně UI a UX designu, kódu a nasazení do provozu. Spokojeni jsme nejen my, ale taky náš zákazník a hlavně jeho hosté, což byl cíl řekl Zdeněk Binder, Managing Director společnosti Trigama.

Nová stránka restaurace je samozřejmě responzivní a její vzhled byl našimi grafiky navržen přímo pro restauraci Tapas Bar. Její součástí je Content Management System, který umožňuje pohodlnou úpravu denního a stálého menu či různých akcí. Součástí stránky je unikátní umístnění denního menu a celkový design navíc zvýrazňují fotografie přímo z této restaurace.

A co na naši práci nakonec řekl Alain Wildanger, spolumajitel Tapas Baru? „Navzdory omezeným vstupům z naší strany Trigama vytvořila svěží a moderní prezentaci, která splňuje naše denní požadavky a pomáhá nám zviditelňovat naši restauraci a bar na vysoce profesionální úrovni.“