21.4.2017 se v centru Prahy koná VR meetup, kde si můžete na vlastní smysly vyzkoušet všechny důležité VR systémy a seznámit se s českou VR komunitou. Přijďte do klubu Paralelní Polis, vstup je zdarma.

Na co dalšího se můžete těšit? Vyzkoušíte si rozdíly mezi HTC Vive, Oculus Rift, Playstation VR, Gear VR a Microsoft Hololens. Poslechnete si několik zajímavých přednášek z různých oblastí VR, Honza Hovora poví detaily o fungování Hololens, Mirek Burkoň k vám zase promluví online až z USA. Dále zde vystoupí se svými přednáškami i dva naši spolupracovníci David Svoboda a Nik Page. Budete mít možnost se pobavit s lidmi, pro které je VR životní vášní. Kompletní program a časový harmonogram najdete přímo na stránkách VR meetupu.

„Trigama se stala hlavním partnerem této akce, protože oblast VR a AR již nějaký čas řešíme a očekáváme obrovský rozvoj těchto technologií a jejich zapojení do běžného života. Snažíme se tedy nezůstávat pozadu, řešíme zajímavé projekty a koncepty. Zároveň nás oslovilo, že tuto akci pořádají lidé z komunity, protože Ti to mají i jako svého koníčka. Akce má podtext VR HURTS a bude mít svou duši a styl. Takže se přijďte podívat, určitě se tam potkáme!“, zve všechny na akci Zdeněk Binder, managing director Trigamy.